Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
HR adminisztrátor
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2018.11.17.
Jelentkezési határidő: 2018.08.24.
Hirdetés azonosító: 1876388
lejárt
Piacvezetők közé tartozó személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR szolgáltatásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder belsős HR csapatába tanulni vágyó, precíz, tettrekész HR adminisztrátort keresünk.

KISMAMÁK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
  • HR csapat munkájának támogatása
  • Munkavállalók személyügyi anyagainak pontos kezelése
  • Munkaviszonnyal kapcsolatos adminisztráció határidőre történő ellátása
  • Munkaköri leírások naprakészen tartása
  • HR riportok készítése
  • Szoros együttműködés a központi bérszámfejtő csapattal valamint a pénzügyi csapattal
  • Minimum középfokú végzettség, HR szakirányú felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Irodai/HR adminisztráció területén szerzett tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés, jó problémamegoldási készség
  • Erős Excel ismeret
  • Érdeklődés a HR szakterület iránt
  • Széleskörű béren kívüli juttatások
  • Azonnali kezdés lehetősége
  • Kellemes, jó hangulatú, támogató csapat
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Pályakezdők és kismamák jelentkezését is várjuk - akár részmunkaidőben is!
Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2018.07.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre