Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR ADMINISTRATOR

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.10.07.
Jelentkezési határidő: 2019.10.20.
Ügyfelünk a világ egyik vezető építőipari vállalata, mely közel 4000 telephelyén több mint 90 000 embert foglalkoztat.

Jelenleg a világ 31 országában az építőipari alapanyagok széles választékát kínálja ügyfelei számára, a legnagyobb piaci szereplő Észak-Amerikában, regionális vezető pozícióval bír Európában és megvetette lábát Ázsiában is.

Budapesti irodájuk HR csapatába keresünk egy kommunikatív, határozott személyiségű kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Beléptetési és kiléptetési eljárások ellátása,
  • Bérszámfejtési feladatok adminisztratív koordinációja , napi szintű kapcsolattartás,
  • A szervezet humánerőforrás-gazdálkodás alapfolyamatainak működtetéséhez szükséges feltételek és dokumentumok biztosítása, recepció támogatása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Min. 1-2 HR adminisztrációs területen szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete,
  • MS Office alkalmazások (különösen Excel magas szintű ismerete),
  • Analitikus gondolkodásmód,
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó képesség,
  • Megbízhatóság, kiváló kommunikációs készség, önállóság, kezdeményező készség, rugalmasság és terhelhetőség.

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség ( gazdasági vagy HR végzettség),
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat,
  • Bérszámfejtési és munkajogi ismeretek,
  • SAP HR, Nexon alkalmazások ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Alapbéren felül - cafeteria, éves bónusz,
  • Fejlődési lehetőség és megbecsülés,
  • Családias és összetartó csapat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • HR / MUNKAÜGY: HR Generalista
  • HR / MUNKAÜGY: Egyéb

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 08:00-tól 16:30-ig
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem, hogy angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2019.10.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre