Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hostess

Hostess

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Kecskemét

Hozzáadva: 2019.11.26.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Hostess

A Sensational Event & Congress Kft. 2000-ben jött létre. Magyarország egyik legmeghatározóbb rendezvénymarketinggel foglalkozó cége. A Sensation Event & Congress olyan ügynökség, amely nem csak rendezvényeivel, de szakmai konferenciáival is vezető szerepet tölt be a magyar piacon.

Feladatok:

  • Rendezvényre érkező vendégek fogadása, segítése
  • Animátori tevékenység
  • Szóróanyagok átadása az érdeklődőknek
  • Egyéb hostess tevékenység

Elvárások:

  • Nappali aktív vagy passzív jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Ápolt megjelenés

Munkaidő

  • 2019. december 10. (kedd) 08.30-14.00-ig

Amit kínálunk

  • Kiemelt órabér: bruttó 1500 Ft/óra
  • Karácsony előtti bérkifizetés
  • Alkalmi diákmunka

Előnyt jelent:

  • Hostess tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Kecskemét
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre