Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hostess

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

L A S  V E G A S  C A S I N O

Hostess

munkakörbe keres fiatal,önmagára,környezetére igényes és jó állóképességű kollégákat/kolléganőket teljes vagy akár részmunkaidőre, rugalmas beosztásban

Feltétel:

  • Meglévő érettségi

Feladatok:

  • A kaszinó vendégeinek, kiszolgálása, segítése a játéktérben
  • Alkalmanként italok, kávé, tea, stb. elkészítése a bárpultban

Előny:

  • Pénzkezelési ismeret
  • Vendéglátás területén szerzett felszolgálói, vagy báros, pultos tapasztalat
  • Angolon felül más nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fiatal, lelkes csapat,
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Biztos munka.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, és szeretne egy pörgős, és különleges munkát kérem küldjön egy angol és egy magyar nyelvű arcképes önéletrajzot!

Az új adatvédelmi törvények betartása fontos számunkra, kérlek pályázatodban jelezd, ha nem szeretnéd, hogy adatbázisunkba bekerüljön az önéletrajzod, köszönjük közreműködésedet.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Host, hostess
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Felszolgáló, pincér, pultos
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre