www.cvonline.hu

Hostess

Hostess

Régió: Pest

Hozzáadva: 2018.01.19.
Jelentkezési határidő: 2017.11.21.

Kozmetikai termékek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Hostess

Feladatok:
  • Kozmetikai termékek promótálása
  • Szórólap és mintatermékek átadása a vásárlóknak
  • Termékelőnyök ismertetése
Elvárások:
  • Érdeklődés a kozmetikai termékek iránt
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott, talpraesett, nyitott személyiség
  • Pozitív, proaktív hozzáállás
  • Rendezett, komoly megjelenés
Juttatások:
  • nettó 1200 Ft /óra
  • Munkavégzés időpontja: 2017. október 27-28 (napi 8 órás munkaidő)

Munkavégzés helyszíne: Dunakeszi, Budakalász, Maglód, Soroksár, Budaörs, Budapest 11. kerül

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát vagy elérhetőségét az
E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével, vagy hívja a +3620/329-5995-ös telefonszámot

Feladatok

Elvárások

Juttatások

Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -