Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hostess, vevő tájékoztató

  • Tax-System Kft
  • Budapest, Pest, IX. kerület
  • A hirdetés 18 napja lejárt

Mosolygós, lendületes, talpraesett vagy? Akkor olvasd tovább, mert TÉGED keresünk!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ezek a feladatok várnak rád, ha hozzánk csatlakozol:

  • az on-line felület ajánlása az irodába belépő ügyfelek számára;
  • mérőállás/részfogyasztás rögzítése adatlapon;
  • ha az ügyfél csekket kér, tájékoztatás annak módjáról
  • nyomtatványok kiadása, kitöltésében való segítségnyújtás

Téged keresünk:

  • szeretsz emberekkel kommunikálni
  • fontos számodra a minőségi munka
  • rugalmas vagy és jól kezeled a stresszesebb feladatokat is
  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • nem okoz problémát az MS Office használata

Ne jelentkezz, ha:

  • unalmas munkakörre vágysz
  • nem szeretnél stabil munkahelyet
  • nem szeretnél innovatív, támogató környezetben dolgozni

Juttatás: Heti 36 órás tevékenység _ Bruttó 200.000.- Ft

Munkarend:

  • Hétfő: 8.00-16.00
  • Kedd: 8.00-14.00
  • Szerda: 8.00-16.00
  • Csütörtök: 12.00-20.00
  • Péntek: 8.00-14.00

Munkavégzés helye: Budapest,  Haller utca  IX. kerületi ügyfélszolgálati irodánk

Készen állsz arra, hogy egy szuper csapat tagja légy? Akkor küldd el fényképes önéletrajzod.

Helyek Budapest
Pest
IX. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Regisztrátor
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Host, hostess
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Minimum bruttó fizetés 195000
Aktiválás időpontja 2019.10.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre