www.cvonline.hu

Hostess (részmunkaidős)

  • A hirdetés 65 napja lejárt

A Liszt Ferenc Nemzetközi repülőtéren működő
CELEBI GROUND HANDLING HUNGARY Kft.

Hostess

munkatársakat keres részmunkaidőbe.

Rád váró feladatok:

  • A repülőtéri vendégek fogadása, regisztrálása és tájékoztatása
  • Árukészletek folyamatos ellenőrzése, feltöltése
  • Az exkluzív váró tisztaságának, rendjének fenntartása

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás (egyéb nyelvismeret előny)
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontú szemlélet
  • Büntetlen előélet

AMIT MI AJÁNLUNK NEKED:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria
  • Bejárás támogatás, céges taxiszolgálat
  • Bejelentett és hosszútávú 4 órás munkaviszony
  • Kihívást jelentő és változatos feladatok
  • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
  • Fiatalos és összetartó csapat
  • Exkluzív munkakörnyezet, a repülőtér izgalmas világa
Helyek XVIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Regisztrátor
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Marketing / Reklám / Média / PR > Host, hostess
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2017.11.20.