Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Host / Hostess

  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

Host/Hostess

Keressük lendületes munkatársainkat, akik nem riadnak meg a személyes kommunikációtól, szívesen dolgoznak csapatban és proaktívan állnak feladataikhoz. Életkorhoz nem kötött, akár iskola vagy kisgyermek mellett is rugalmasan végezhető, hosszútávú lehetőség. Ha magadra ismersz az alábbi leírásban, akkor jelentkezz csapatunkba.

Feladataid lennének:

  • Vásárlók megszólítása
  • PÉNZÜGYI TERMÉKEK ajánlása, ismertetése
  • Értékesítő kolléga munkájának segítése
  • Eladásokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • proaktív szemlélet
  • Ha van felsőfokú végzettség, de nem feltétel
  • Ha van érettségid, de nem feltétel

Téged keresünk, ha:

  • Kipróbálnád magad egy új élet helyzetben
  • Nem riadsz meg a kihívásoktól
  • Talpraesett, közvetlen és mosolygós vagy

Amit kínálunk:

  • Fizetés: órabér + jutalék
  • Folyamatos, hosszú távú együttműködés, szakmai fejlődés
  • Karrier lehetőség
  • Rugalmas munkaidő beosztás 6 órában
Helyek Budapest
Pest
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Host, hostess
Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola