www.cvonline.hu

Horeca területi képviselő (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

  • A hirdetés 84 napja lejárt

A HEINEKEN Hungária Sörgyárak Zrt.  Horeca területi képviselő  munkatársat keres Borsod-Abaúj-Zemplén megye környékére.

Főbb feladatok

  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, azok túraterv szerinti látogatása
  • Új vevők felkutatásában való aktív részvétel
  • Szerződések kötése, nyomon követése
  • Közvetlen és közvetett rendelés indukálás, biztosítva a folyamatos áruellátást a partnereknél
  • Termékek láthatóságának biztosítása a vállalati irányelvek szerint
  • Javaslattétel a megfelelő árak kialakítására, biztosítva azok megjelenítését az üzletben és az ét- és itallapon
  • A folyamatban lévő promóciók és Trade Marketing akciók végrehajtása
  • A tökéletes bolti végrehajtás biztosítása a fenntartható versenyelőny elérése érdekében

Munkakör betöltésének feltételei

  • Kiváló értékesítési és tárgyalási készség
  • Asszertív kommunikációs készség
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Eredményorientáltság
  • Vevőorientált szemlélet
  • Microsoft Office ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Miskolc, Szikszó, Encs, Szerencs vonzáskörzetében lévő lakhely preferált
  • Minimum középfokú végzettség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Felsőfokú, kereskedelmi végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • 1-3 év FMCG területi képviselői tapasztalat
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Területi képviselő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.10.30.