Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Holland nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.06.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Magabiztosan beszélsz hollandul? Úgy érzed tudnád használni nyelvtudásodat a mindennapi munkavégzéshez? Szívesen segítesz embereknek, nem riadsz meg a problémák megoldásától? Szívesen csatlakoznál egy multinacionális cég csapatához? Akkor egy remek lehetőségünk van számodra.

Mindennapi feladataid:

  • telefonhívások és emailek kezelése holland nyelven
  • változatos feladatok és problémák megoldása
  • mindennapi kapcsolattartás az ügyfelekkel és a megfelelő társosztályokkal
  • felmerülő adminisztratív feladatok elvégzése

Te vagy a tökéletes jelölt, ha:

  • folyékonyan beszélsz hollandul és mellé magabiztosan angolul
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód jellemez
  • logikus és proaktív vagy
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Miért válaszd ezt a lehetőséget:

A cég díjnyertes irodájában, egy barátságos és támogató környezetben dolgozhatsz. Tréningek által folyamatos fejlődésre lesz lehetőséged, ahol már meglévő tudásodat fejlesztheted és újakra tehetsz szert. Rengeteg céges rendezvény és cafeteria csomag is vár.

Mit kell tenned most?

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a lehetőség küldd el friss, angol nyelvű önéletrajzod a 'Jelentkezem' gombra kattintva.

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.12.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre