Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Holland nyelvtudással rendelkező HR tanácsadó

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.11.12.
Hirdetés azonosító: 1836371
lejárt

Széleskörű IT szolgáltatásokat, outsourcing-ot és üzleti megoldásokat kínáló nemzetközi multinacionális partnercégünk irodáival 46 országban találkozhatsz. Most XI. kerületi telephelyükre keresünk holland nyelven beszélő HR tanácsadó munkakörbe szakirányú tanulmányokat folytató lelkes diákokat.

Elsődleges feladata, hogy a szolgáltatások az ügydelek igényeihez és a jogi feltételekhez igazodva valósuljanak meg.

Ha HR területen képzeled el magad, ennél jobb lehetőséget keresve sem találhatnál!
Sokrétű feladatkörödnek köszönhetően, olyan széleskörű tapasztalatot szerezhet, amit később garantáltan bárhol hasznosítani tudsz majd.
Sőt! Tanulmányaid befejezése után egy hosszútávú munkalehetőséget is biztosíthat számodra!

Feladatok:

  • Toborzás és kiválasztás
  • Belső/Külső álláshirdetések kezelése
  • Kiválasztásiok lebonyolítása
  • Ajánlatok és munkaerő felvétel kezelése
  • Alkalmazottak és a cég adatainak karbantartása és kezelése
  • Felvétellel, visszavétellel kapcsolatos kérdések kezelése
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Bérfeladás
  • Jövedelmekkel kapcsolatos adminisztráció ellátása
  • Járulékokkal kapcsolatos változások nyomon követése
  • Juttatásokkal kapcsolatos adminisztráció ellátása
  • L&D – learning and development – alkalmazottak fejlődési folyamatainak követése
  • Elemzések, riportok készítés

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Emberi erőforrások, vagy gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • Középfokú, kommunikáció képes holland és angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Erős kommunikációs készég- ügyfelekkel, jelöltekkel, alkalmazottakkal
  • Elméleti és gyakorlati tudás End-to-End HR folyamatokban
  • Legalább felhasználói szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1293 Ft/ óra
  • Multinacionális, igényes munkakörnyezet
  • Inspiráló légkör
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolására lehetőség

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Jog / Jogi tanácsadás
Aktiválás időpontja 2018.07.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre