Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hitelkockázati modellfejlesztő

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.08.15.
Jelentkezési határidő: 2019.09.13.

Az OTP Bank

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Statisztikai alapú hitelkockázati modellek fejlesztése, implementálása és monitoringja a magyar operációra vonatkozóan
  • A leánybanki modellek jóváhagyása és rendszeres validációja
  • Machine Learning technikák alkalmazása a modellfejlesztések során
  • Stressz tesztek, szcenárióelemzések készítése

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség gazdasági vagy természettudományi területen
  • SQL, Excel ismeret
  • Magabiztos kommunikáció magyar és angol nyelven, írásban és szóban egyaránt
  • Pályakezdő jelentkezését is várjuk

Előnyök

  • Modellfejlesztés elméleti és / vagy gyakorlati ismerete
  • Legalább egy adatbányász szoftver (SAS, SPSS, Rapidminer, Weka) ismerete
  • JAVA/R/Python programozási ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.

A munkaviszony határozott időre szól.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző, Banki szakértő, Hitel menedzser, Hitelspecialista, Kockázat-menedzser, Kockázatkezelő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kockázat-menedzser, Kockázatkezelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre