Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hitelellenőrzési szenior szakértő

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest, XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.12.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.

Az OTP BANK NYRT.

pályázatot hirdet

hitelellenőrzési szenior szakértő

munkakör betöltésére

Feladat:

Vállalati Hitelmonitoring, Hitelellenőrzési és Akvizíciós Kockázatkezelési Főosztály hitelellenőri munkakör ellátása.

Ezen belül kiemelten:

  • Kölcsön és biztosítéki szerződések aláírás előtti ellenőrzése a banki belső szabályzatoknak és a hitelengedélyezési határozatnak való megfelelés szempontjából
  • Az ügylet monitorozásához szükséges adatszolgáltatási kötelezettségek hitelszerződésbe történő beépítésének ellenőrzése
  • Szerződéskötési feltételek teljesülésének ellenőrzése
  • Folyósítási feltételek teljesülésének ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Vállalati hitelezési vagy kockázatkezelési területen szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű Micosoft Office (kiemelten Excel, PowerPoint, Word) ismeret

Előny:

  • OTP Banki vállalati hitelezési folyamatok ismerete
  • Aktív középfokú angol nyelvismeret

Munkavégzés helye:

  • 1131 Budapest, Babér utca 7.

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző, Banki szakértő, Hitel menedzser, Hitelspecialista
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember, Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre