Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

OTP Bank Karrier

Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az OTP Bank munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Hitelbírálati rendszerfejlesztő munkatárs

Feladatok

  • Hitelbírálati rendszerek paraméterezésében, tervezésében, fejlesztésében és tesztelésében való aktív részvétel
  • Ad hoc és rendszeres SQL lekérdezések készítése riporting és monitoring célokra
  • A kiemelten kockázatos ügyfeleket azonosító rendszer paraméterezése és tesztelése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi, matematikus vagy informatikus végzettség
  • Haladó szintű MS Excel használat
  • Adatbázis-kezelési ismeretek (SQL)
  • Magas szintű elemzői készség, logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Jó problémamegoldó képesség, kreativitás és kezdeményező készség
  • Felelősségvállalás, megbízhatóság és önállóság
  • Képesség az önálló és a csapatban való munkavégzésre egyaránt
  • Precíz, alapos munkavégzés
  • Magabiztos kommunikáció magyar és angol nyelven, írásban és szóban egyaránt

Előnyök

  • Kockázatelemzési területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Üzleti felhasználású rendszer tervezésében, fejlesztésében, támogatásában szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • SAS szoftverek ismerete
  • JAVA nyelv ismerete

Amit nyújtunk

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Dolgozhatsz projekteken, melyek kapcsán széleskörű ismereteket szerezhetsz
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Kockázat-menedzser, Kockázatkezelő, IT / Informatika, Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvertesztelő
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.02.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre