Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hírlap Átvevő- és Feldolgozó

  • Magyar Lapterjesztõ Zrt.
  • Pest, Budapest
  • A hirdetés 23 napja lejárt

A Lapker Zrt. budapesti raktár központjában

Rád van szükség!

Téged keresünk, ha:

  • 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel,
  • Jó a koncentrációs képességed és a kézügyességed,
  • A precíz munkavégzés a védjegyed,
  • Szeretsz jó csapatban dolgozni.

Ezek lennének a főbb feladataid:

  • A beérkező hírlapok átvétele és árushelyre történő szortírozása,
  • Visszáru kezelése, bezúzásra való előkészítése, illetve szortírozása,
  • Lapcsomagok bontása,
  • Termékmozgatás.

Munkaidő hétfőtől péntekig:

  • Alábbi műszakok valamelyikében:
    • 6:00-14:20-ig
    • 12:00-20:20-ig
    • 13:40-22:00-ig

Mit adunk mi mindezért cserébe?

Versenyképes fizetés

Alapbéren túl jelenléti bónuszt és munkavégzési pótlékot biztosítunk Számodra.

100%-ban bejelentett munkaviszony

Hivatalosan bejelentett, teljes munkaidejű idejű szerződést kötünk Veled, és hosszú távon számítunk Rád.

Könnyen megközelíthető munkahely

Munkavállalóink számára ingyenes buszjáratot biztosítunk az Ecseri úti metrómegállótól, valamint telephelyünk könnyen elérhető a 181-es, 281-es, 54-es és 55-ös BKK járatokkal is.

Egyéb juttatások

Utazási költségtérítés (BKK / távolsági bérlet), havi 12.250 Ft pénzbeli juttatás,

csoportos élet- és balesetbiztosítás.

Amennyiben úgy érzed, hogy szeretnél közénk tartozni, várjuk önéletrajzodat (pozíció megjelölésével).

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre