Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hírközlő berendezés műszerész

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG

Metró Üzemeltetéstechnológiai Főmérnökség

Metró Hírközlési Szakszolgálat

munkakörbe felvételt hirdet

Főbb feladatok:

  • Metróvonalak távközlési berendezéseinek üzemeltetése, karbantartása és javítása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • érettségi bizonyítvány (informatikai, hálózatépítő-üzemeltető szakképesítés, illetve azokkal egyenértékű végzettség)
  • informatikai és hálózati ismeretek, Linux ismeretek
  • felvétel előtt: szakmai orvosi és alkalmassági vizsgálat
  • érvényes büntetlenséget igazoló hatósági erkölcsi bizonyítvány

A jelentkezésnél előny:

  • távközlési/informatikai műszerész végzettség + gyakorlat
  • Netavis távfelügyeleti rendszerek, szoftverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • SDH technológia, hálózatszervezés ismerete, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • IP technológia, hálózatszervezés ismerete, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • TCP szerver és kliens üzemeltetésében szerzett tapasztalatok
  • MySQL adatbázis-kezelő ismerete
  • számítógépes hibaelhárításban és javításban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
  • cafeteria
  • üdülési lehetőség
  • ingyenes utazási lehetőség a BKV Zrt. járatain további két hozzátartozónak is
  • igény szerint lakhatás biztosítása

A munka jellege: 12/24 műszakos munkarend, a munkavégzés helye változó, metróvonalak állomásainak területén.

Jelentkezési határidő: 2019.02.28.

A bérezésről, juttatásokról a felvételi tájékoztatón adunk információt.

Jelentkezés: fényképes önéletrajz beküldésével.

A felvételi tájékoztató pontos időpontjáról a jelentkező a beküldött fényképes önéletrajzra válasz e-mailben kap értesítést.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Távközlési mérnök, Telekommunikációs szakértő
IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Adatbázis elemző, Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre