Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hírközlési üzemmérnök

  • BKV Zrt.
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 18 napja lejárt

BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG

Metró Hírközlési Szakszolgálat

munkakörbe felvételt hirdet

Főbb feladatok:

  • Gyengeáramú, informatikai rendszerek üzemeltetési, tervezési feladatok
  • Műszaki tervek átvizsgálása, szakmai vélemények felállítása
  • Szakmai műszaki feltételek, tervek, döntés előkészítő anyagok összeállítása
  • szempontú hatékonyság vizsgálata, összefoglaló, vezetői döntést elősegítő anyagok összeállítása
  • Szakterületére vonatkozó fejlesztési, korszerűsítési javaslatok kidolgozása, tervek elkészítésében való közreműködés
  • Kivitelezési munkálatok tervek szerint történő ellenőrzése
  • Egyeztetéseken, bejárásokon, átadás-átvételi eljárásokon történő érdekképviselet ellátása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Szakirányú mérnöki végzettség
  • Informatikai, hálózati ismeretek, gyengeáramú ismeretek
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Konfliktuskezelő, problémamegoldó, szervező- és kommunikációs készség
  • Jó kommunikációs készség, rendezett megjelenés
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat

A jelentkezésnél előny:

  • Informatikai, elektronikai rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Netavis távfelügyeleti rendszerek, szoftverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • SDH technológia, hálózatszervezés ismerete, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • IP technológia, hálózatszervezés ismerete, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • TCP szerver és kliens üzemeltetésében szerzett tapasztalatok
  • Számítógépes hibaelhárításban és javításban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: M4 Metró Kelenföldi Járműtelep – XI. ker. Gyergyótölgyes u. 2.

A jelentkezés kizárólag fényképes önéletrajz és végzettségeket igazoló dokumentumok másolatainak beküldésével, továbbá a bruttó bérigény megjelölésével történik.

A felvételi eljárás pontos időpontjáról a jelentkező a beküldött jelentkezés után válasz e-mailben kap értesítést.

Jelentkezési határidő: 2019.06.28.

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
IT / Informatika > Rendszerfejlesztő, Rendszerüzemeltető
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Üzemmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre