www.cvonline.hu

Híradástechnikai üzemeltető

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.01.25.
Jelentkezési határidő: 2017.01.16.

Pozíció leírása / Job description

A hazai telekommunikációs szektornak egy meghatározó szereplőjéhez keresünk Híradástechnikai üzemeltető munkatársat.
Fő tevékenységi területük az országos földfelszíni televízió- és rádióműsor-szórás, illetve -szétosztás, valamint a műholdas műsorszórás és -szétosztás.

Feladatok:

• a középhullámú rádiós műsorterjesztéshez kapcsolódó híradástechnikai-, mérő-, kisegítő- és működtető berendezések és rendszerek üzemeltetése
• karbantartási és hibaelhárítási tevékenységek ellátása
• energia-ellátó rendszer működtetése, berendezések energiaellátásának folyamatos biztosítása
• épületgépészet ellenőrzése, problémák jelzése
• meghibásodások dokumentálása, üzemeltetési dokumentációk, nyilvántartások vezetése

Elvárások:

• középfokú műszaki végzettség (híradástechnikai szakirányú vagy felsőfokú műszaki végzettség előnyt jelent)
• erősáramú vagy villanyszerelő végzettség előnyt jelent
• alapszintű műszaki angol nyelvtudás
• B kategóriás gépjárművezetői engedély
• eredményorientáltság, precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség, jó kommunikációs-, problémamegoldó készség, csapatmunkára való alkalmasság

Munkavégzés helye: Solt rádióadó

Munkarend: 24/48 beosztás (betanulási időszakban nappalos)

Amit kínálunk:

Hosszútávú álláslehetőség,
Megbízható hátterű vállalatnál.

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Bács-Kiskun
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -