Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hidrogeológus

  • DMRV Dunamenti Regionális Vízmű Zrt.
  • Vác, Pest, Budapest
  • A hirdetés 34 napja lejárt

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Környezet-és Vízminőségvédelmi Osztálya

HIDROGEOLÓGUS

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • A Környezet- és Vízminőségvédelmi Osztály Hidrogeológiai Csoportja munkájának szervezése, irányítása,
  • A DMRV ZRT vízbázisvédelmi tevékenységének koordinálása,
  • Vízbázisvédelmi feladatok végrehajtása, védőterületek ellenőrzése,
  • Monitoring tevékenység szervezése, irányítása, a tevékenység során keletkező információk, adatok nyilvántartása, feldolgozása, értékelése,
  • Hidrogeológiai vizsgálatok, mérések, kútvizsgálatok, kúttisztítások tervezése, végrehajtásuk szakmai irányítása, az eredmények értékelésén alapuló fejlesztési javaslatok előterjesztése,
  • Optimális kútüzem meghatározása (megengedett üzemi vízszint, vízhozam meghatározása), a kútüzemi mérések hidrogeológiai értékelése,
  • Kapcsolattartás a környezetvédelmi és vízügyi hatóságokkal,
  • Adatszolgáltatások, jelentések készítése,
  • Tervek vízbázisvédelmi szempontú véleményezése,
  • Vízminőségi problémák megszűntetésében való közreműködés.

Feltételek:

  • Hidrogeológus, hidrogeológus mérnök, vagy geológus, geológus mérnök végzettség,
  • Legalább 2 éves hidrogeológiai szakterületen szerzett gyakorlat,
  • Adatbáziskezelési gyakorlat,
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata,
  • Vízföldtani modellezésben való jártasság (pl. MODFLOW, FEFLOW gyakorlati ismerete),
  • ArcView térinformatikai program ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatások,
  • Munkába járás költségtérítés.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, pozíció és bérigény megjelölésével lehet.

Adatvédelmi tájékoztatónk megtalálható a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Vác
Pest
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Geológus, Hidrológus
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Tudományos munkatárs
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre