Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hibakereső technikus - Tatabánya

  • T-HR Kft.
  • Komárom-Esztergom, Tatabánya
  • Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Beérkezett elektronikai egységek hibaanalizálása és javítása. Javítási és kapcsolódó adatok manuális/elektronikus regisztrálása. Visszatérő folyamat-anyag-gép-problémák nyilvánosságra hozatala, részvétel a javító intézkedések kidolgozásában. Biztosítja, hogy a termék az elvárt minőségben és idő alatt készüljön el.

Végzettség:
Középfokú elektronikai végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Hasonló területen szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:

Egyéb követelmény:
Analóg és digitális méréstechnikai ismeretek PC hardver es szoftver ismeret Jó problémamegoldó képesseg Forrasztási készség

Műszaki területre

Megjegyzés:
Multinacionális, több száz főt foglalkoztató, a világ legnagyobb elektronikai cégei közé tartozó vállalat.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Iratkozzon fel állásértesítőre