Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Hibakereső - Analízis Technikus (Pályakezdők jelentkezését is várjuk)

Alpine Európai Elektronikai Ipari Kft. (ALPINE Kft.)
Régió: Budapest, Biatorbágy, Pest

Hozzáadva: 2019.12.20.
Jelentkezési határidő: 2019.10.15.

Alpine - Driving Mobile Media Innovation

Az Alpine biatorbágyi székhelyén 1999 óta gyárt multimédiás eszközöket prémium kategóriás autókba. Vállalatunk 100%-ban japán tulajdonú, hírneve az információs és kommunikációs eszközök terén egyet jelent a kiváló minőséggel. Tehetséges, lendületes csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk új munkatársat:

Munkakörhöz tartozó feladatok

A sori hibás termékek analízise és lejavítása
Visszacsatolás a hibák okairól (jelentések a vállalatirányítási rendszerbe)
Megoldási javaslatok a hibák megelőzésére
Napi jelentések pontos vezetése
Ólmos és olmozatlan forrasztási szabályok betartása
Gépek műszaki állapotának megtartása, alkatrészigény jelentése

Elvárások

Középfokú végzettség (elektronikai vagy mechanikai műszerész)
Forrasztási ismeretek
Felhasználó szintű  számítástechnikai ismeret
3 műszakos munkarend vállalása
Minőségtudat, Megbízhatóság, pontosság

Amit kínálunk: Versenyképes alapbér, Rugalmas munkarend, Cafetéria, Teljesítménybónusz 2 alkalom/év, Fejlődési lehetőség, Melegétkezési lehetőség, Egészségügyi szűrővizsgálatok, Ingyenes buszjáratok/bejárási támogatás

Helyek Budapest
Biatorbágy
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre