Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hibaelemző technikus szállással

Régió: Bács-Kiskun, Baranya, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Budapest, Csongrád, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Nógrád, Pest, Somogy, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Tolna, Vas, Veszprém, Zala
Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2018.09.24.
Hirdetés azonosító: 2051457
lejárt

Hatvani autóipari gyártó cég részére keresünk

Hibaelemző technikusokat,

több műszakos munkarendbe.

A munkafolyamatokra betanítjuk az új kollégákat. Vidéki munkatársainkat ingyenesen szállítjuk a munkahelyre, szükség esetén szállást is biztosítunk. Negyedéves bónuszokkal, juttatásokkal ismerjük el a teljesítményt.

Feladatok:

  • Gyártott termékek hibáinak elemzése
  • Szisztematikus hibakeresés
  • Folyamatos kapcsolattartás  a Minőségbiztosítási mérnökökkel, illetve a fejlesztéssel
  • Közreműködés a minőségi mutatók folyamatos fejlesztésében
  • Gyártási tételek engedélyezése/ zárolása, jegyzőkönyvek vezetése

Elvárások:

  • Technikusi végzettség (elektronikai/informatikai)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önállóság, felelősségvállalás, precizítás
  • MS Office középszintű ismeretek

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejelentett munka biztonsága
  • Ingyenes céges buszjáratok 30 településről
  • Szállás lehetőség
  • Stabil jövedelem
  • Műszakpótlékok
  • 8000 Ft étkezési támogatás
  • Negyedéves bónusz
  • 3 hónap után kiegészítő juttatások
  • Tiszta, rendezett munkahely
  • Támogató közösség

Előnyt jelent:

Előny hasonló munkakörben szerzett tapasztalat!

Iratkozzon fel állásértesítőre