Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

HIBAELEMZŐ MUNKATÁRS

ÚJONNAN ÉPÜLŐ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBA

Elvárások:

Leendő feladataid:

  • Tisztítási feladatok tervezése, koordinálása a külső szolgáltató bevonásával; a tisztítási eredmények ellenőrzése és megfelelő formában való kommunikálása az érintettek felé
  • Nyitott pontok listája és akcióterv kezelése és nyomon követése; heti megbeszélések szervezése a külső szolgáltatóval, karbantartással és  lakkozó csapattal
  • Termelési személyzet képzése
  • A desztillációs rendszer, az iszapkezelő, a vízminőség és a szűrőrendszer műszaki felügyelete, karbantartása
  • A szükséges anyagok, alkatrészek készletezése
Előnyök:

Szükséges tapasztalatok:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Angol és / vagy német nyelvtudás előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook, PowerPoint)
  • Önállóság, csapatban való munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Minőségügyi / lakkozási vonalon szerzett tapasztalat előnyt jelent

Mit kínálunk Neked:

  • Bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria
  • Karácsonyi juttatás, közlekedési költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet
  • Világelső robottechnológiával és automatizált megoldásokkal dolgozhat

Újhartyán, 2367 Magyarország
Budapest
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
3 -5 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása