Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HIBAELEMZŐ MUNKATÁRS

REHAU Kft.
Régió: Újhartyán, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.10.02.
Jelentkezési határidő: 2019.10.04.
header

A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést. Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészkkel.

ÚJONNAN ÉPÜLŐ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBA

Leendő feladataid:

  • Tisztítási feladatok tervezése, koordinálása a külső szolgáltató bevonásával; a tisztítási eredmények ellenőrzése és megfelelő formában való kommunikálása az érintettek felé
  • Nyitott pontok listája és akcióterv kezelése és nyomon követése; heti megbeszélések szervezése a külső szolgáltatóval, karbantartással és  lakkozó csapattal
  • Termelési személyzet képzése
  • A desztillációs rendszer, az iszapkezelő, a vízminőség és a szűrőrendszer műszaki felügyelete, karbantartása
  • A szükséges anyagok, alkatrészek készletezése

Szükséges tapasztalatok:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Angol és / vagy német nyelvtudás előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook, PowerPoint)
  • Önállóság, csapatban való munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Minőségügyi / lakkozási vonalon szerzett tapasztalat előnyt jelent

Mit kínálunk Neked:

  • Bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria
  • Karácsonyi juttatás, közlekedési költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet
  • Világelső robottechnológiával és automatizált megoldásokkal dolgozhat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését várjuk fényképes magyar és idegen nyelvű pályázati anyagát!

Velünk az élvonalba kerülsz!

Világszinten is a legmodernebbek közé tartozó munkakörnyezetben dolgoznál? Fontos, hogy kellemes légkörben, megbecsültségben végezhesd munkádat? Szívesen ismernéd meg a legmodernebb technológiákat egy környezettudatos, komoly piaci előnyt élvező vállalatnál?

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Újhartyán
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási menedzser, Termelési hivatalnok, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre