Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hengerműi munkás - Székesfehérvár

Man at Work Kft.
Régió: Székesfehérvár, Fejér

Hozzáadva: 2020.02.16.
Jelentkezési határidő: 2020.02.26.

HENGERMŰI MUNKÁS

Nagy múltú alumíniumipari partnercégünk hengerműi munkás munkakörben keresi leendő munkavállalóit.

Feladatok:

  • Alumíniumipari termékek gyártása
  • Anyagmozgatás
  • Csomagolás
  • Hengerműi berendezések kezelése

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Szigorú munkabiztonsági előírások betartása
  • Csoportmunkára való alkalmasság
  • 6+2-es folyamatos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Kiemelkedően magas műszakpótlékok
  • Egyéb juttatások: cafeteria, teljesítmény bónusz (éves, negyedéves), 13. havi bér, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás
  • Ingyenes céges buszjáratok több irányból
  • Hosszú távú munkalehetőség, képzési lehetőségek és támogatások egy biztos hátterű cégnél
  • Családias munkakörnyezet

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Targoncavezető vagy emelőgépkezelő jogosítvány
  • Számítógépes ismeretek

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Arconic-Köfém területén

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a Nagy Klaudia részére, vagy juttassa el ügyfélszolgálati irodánkba (8000 Székesfehérvár, Piac tér 8., hétfőtől-péntekig 8-16 óráig). Kérjük, hogy a levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét!

(Magán-munkaközvetitői nyilvántartási szám:1237/2001.)
(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Csomagoló
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2020.01.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre