www.cvonline.hu

Helyszíni szerelő/ szerelésvezető/ szerelőcsapat

  • A hirdetés 426 napja lejárt

Budapesti székhelyű Belsőépítészettel és Üzletberendezéssel foglalkozó Kft.

Helyszíni szerelőt / szerelésvezetőt / szerelőcsapatot

keres.

Feladata:

  • A cég által gyártott és forgalmazott asztalosipari termékek és üzletberendezések helyszíni installálása.
  • Együttműködés a projektek során a projektvezetőkkel.

Elvárások:

  • Igazolható szakmai tapasztalat
  • Asztalos, bútorasztalos szakirányú végzetség
  • Angol és/vagy német kommunikációképes nyelvtudás előny.
  • Önálló munkavégzés, fegyelmezettség, pontosság.
  • Utazási hajlandóság.
  • Kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó készség
  • „B„ kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes, kiemelkedő jövedelem és teljesítményorientált juttatási csomag
  • Változatos munkakörnyezet.
  • Előmeneteli lehetőség.

Munkavégzés helye: Magyarország és EU

Ha Ön úgy érzi, hogy a fenti elvárásoknak megfelel, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát juttassa el a következő címre a megpályázott munkakör megjelölésével.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző