Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Helyszíni szerelő asztalos

  • Lechner Hungary Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 22 napja lejárt

A Lechner Holding AG. 100 millió eurós éves forgalommal Európa legnagyobb munkalap-konfekcionáló vállalata. Több mint 740 munkatárssal Németországban, Svédországban és Magyarországon folytat gyártást, már 45 éve.

Magyarországi irodánk bővítése céljából

HELYSZÍNI SZERELŐ ASZTALOST

keresünk.

Az Ön feladata:

  • a szakmai előírásoknak megfelelően hajtja végre a fa- és egyéb alapanyagokból készült termékek teljeskörű megmunkálását;
  • termékeink helyszíni felmérése Proliner mérőeszközzel;
  • felmérést követően a készülék által készített műszaki rajz gyártásra való előkészítése.

Elvárások:

  • faipari szakmai tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • CAD vagy ImaWinCAD program ismerete;
  • utazási hajlandóság;
  • képes az önálló munkavégzésre;
  • önmagára és a munkájára igényes;
  • szívesen, jól és konstruktívan dolgozik csapatban;
  • munkavégzése során az ügyfelek minőségi elvárásait tartja szem előtt a gazdaságosság figyelembevétele mellett.

Amit kínálunk:

  • egyműszakos munkavégzés, szabad hétvégékkel;
  • kiegyensúlyozott, stabil vállalati háttér;
  • versenyképes, 100%-ban bejelentett bérezés;
  • munkavégzéshez szükséges új gépjárműpark;
  • céges mobiltelefon (privát használatra is);
  • bejárási költségtérítés, napidíj + cafeteria;
  • fejlődési lehetőség;
  • jó csapatszellem.

Betanulási időszak: Németország és Komárom-Esztergom megye; ezen időszakra teljes költségtérítést biztosítunk.

Végleges munkavégzés helye: Budapest

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük fényképpel ellátott önéletrajzát, a BRUTTÓ bérigény megjelölésével küldje el.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Ács, asztalos, Gépkocsivezető, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Váltókezelő (helyszíni állítású)

Magyar Államvasutak Zrt.

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti p...
Lajosmizse

Szerelő

Otitargo Bt.

Új és használt gép értékesítés, szervíz, karban...
Budapest, Pest, X. kerület

Szerelő

Busch Vacuum Kft.

Szerelő Feladatok: A cégcsoport által gyártott ...
Szigetszentmiklós, Pest, Budapest