Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Helpdesk gyakornok - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, Pest, IX. kerület
  • A hirdetés 21 napja lejárt

Partnerünk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems leányvállalata. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít.

Ha úgy gondolod, hogy könnyen megoldod a problémákat, szereted a kihívásokat és szeretnéd a munkáddal támogatni egy cég mindennapjait, jelentkezz!!

Feladatok:

  • Beérkező jegyek rögzítése, megoldása, továbbítása.
  • Telefonok, emailek fogadása, problémák megoldása.
  • A munkatársak napi problémáinak megoldása.
  • Első szintű hibaelhárítás.
  • A HelpDesk dolgozók napi munkájának támogatása.
  • Adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony legalább még egy évig
  • Felhasználói és/vagy magasabb szintû informatikai ismeretek
  • Stressz-, monotonitás tűrés
  • Szükséges nyelvtudás: Angol középfok

Amit partnerünk biztosít:

  • Rugalmas időbeosztás
  • Valós munkatapasztalat
  • Barátságos, kényelmes, modern iroda
  • Multinacionális környezet
  • Fiatalos, barátságos csapat, kiscsoportos irodák
  • Tréning- és továbbképzési lehetőségek
  • Büfés étkezési lehetőség

Munkaidő:
Hétfőtől Péntekig, 9:00-17:00

Kiválasztásnál előnyt jelent:
IT tapasztalat

Heti óraszám:
25 - 30 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, IX. kerület

Fizetés:
Br. 1100 Ft/óra

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
IX. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > It asszisztens, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre