Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hegesztőmérnök - Mór

Man at Work Kft.
Régió: Mór, Fejér

Hozzáadva: 2019.07.18.
Jelentkezési határidő: 2019.08.16.

Hegesztőmérnök

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Ipari robotokkal kapcsolatos programozási és üzemeltetési ismeretek
  • Lézer és védőgázas ívhegesztéssel kapcsolatos szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Vevőorientált gondolkodás

Feladatok:

  • Lézer és védőgázas ívhegesztés szakmai felügyelete és optimalizálása
  • Minőségjavító intézkedések bevezetése és nyomon követése
  • Hegesztési varratok analízise
  • Anyag és folyamatváltozások ellenőrzése és felkövetése
  • A folyamatok minőségének és problémamentes működésének biztosítása
  • Hibaanalízisek elvégzése
  • A minőségügyi osztály támogatása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a beszállítókkal
  • Részvétel a költségcsökkentési intézkedésekben (VA-VE, Kaizen, 5S)

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és vonzó juttatási csomag
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő és növekvő multinacionális nagyvállalatnál
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Nemzetközi munkakörnyezet

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítóként világszerte ismert partnere számára toboroz és közvetít munkavállalókat. Partnerünk fő profilja a gépjármű utastéri komponensek gyártása.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36 20-278-5661-es mobilszámon!

Helyek Mór
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre