www.cvonline.hu

Hegesztő

  • A hirdetés 1463 napja lejárt
Partnercégünk BUDAPESTI telephelyére munkatársakat keresünk az alábbi állásra betöltésére:

Hegesztő

Feladatok:
  • Fémmegmunkálás, alumínium és acél szerkezetek gyártása,
  • hegesztés, csiszolás,
  • minőség folyamatos ellenőrzése.
Elvárások:
  • CO és/vagy AWI hegesztő végzettség,
  • megfelelő minősítés,
  • hegesztői tapasztalat,
  • alumínium és acélszerkezetek hegesztésében jártasság,
  • több műszakos munkarendben történő munkavégzés,
  • precíz, pontos és önálló munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • Fix alapbér + műszakpótlék,
  • munkába járás támogatása,
  • folyamatosan fejlődő, multinacionális hátterű cég,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • fejlődési lehetőségek.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • több műszakos munkarend
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül