Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hegesztő

Hegesztő

Human Centrum Kft.
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2019.12.15.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Hegesztő

Partnerünk az alábbi tevékenységeket látja el veresegyházi telephelyén: ipari gázturbinák és gázmotoros konténer gyártása és összeszerelése, turbina-alkatrészek gyártása és felújítása, tartalékalkatrész-kereskedelem.

Feladatok:

  • Anyagok előkészítése hegesztésre rajz vagy hegesztési protokoll szerint
  • Az anyaghoz megfelelő hegesztési módszer alapján gépbeállítás
  • Hegesztési paraméterek beállítása
  • Hegesztés során bekövetkezett deformációk kijavítása
  • Utómunkálatok a munkadarabokon
  • Egyszerűbb karbantartás a hegesztőkészüléken

Elvárások:

  • Államilag elismert hegesztő képesítés
  • Teszthegesztésen való megfelelés
  • Hegesztési kódok, szabványok ismerete (GTAW, GMAW, SMAW, FCAW)
  • Több műszakos munkarend

Amit kínálunk

  • Elérhető havi átlag bruttó jövedelem: 500.000 Ft, mely az alapbéren kívül tartalmazza: cafeteria (belépés napjától), műszakpótlék (du 30%, éjszaka 40%), túlórapótlék (hétköznap 50%, hétvégén 100%)
  • Céges busz (Budapest - Pest megye)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kedvezményes meleg étkezés (590 Ft/menü)
  • Munkába járás támogatása, nettó 15 Ft/km+bruttó 30 Ft/km (60.000 Ft-ig)
  • Élet-, egészség-,és balesetbiztosítás
  • Fitneszterem és squash pálya

  • Kérjük a lenti űrlap kitöltésével jelentkezzen az állásra. Munkatársaink a megadott elérhetőségeken hamarosan keresni fogják.

Helyek Veresegyház
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre