Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hegesztő

  • Emberfejlesztés Kft.
  • Szombathely, Vas
  • A hirdetés 23 napja lejárt

Szombathelyen működő, megbízható fémipari vállalkozás, a Vasi Flansch Kft. szeretné bővíteni szakmai csapatát

HEGESZTŐ

kollégával.

Miért Velünk?

  • Dinamikus csapat
  • Fiatalos légkör
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Folyamatos szakmai kihívások
  • Változatosság, szakmai fejlődés
  • Akár azonnali munkakezdés lehetősége

Mi a feladat?

  • Co hegesztési feladatok ellátása

Mik a feltételek?

  • Hegesztő végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • Hegesztési rajz ismerte
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amennyiben érzi magában az elhivatottságot, szakmai szenvedélyt, amely képessé teszi Önt arra, hogy hatékonyan tudja támogatni a vállalat további fejlődését, ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget!

Várjuk jelentkezését elektronikus úton vagy a +36/70 434 2545-ös telefonszámon!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szombathely
Vas
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Hegesztő, lángvágó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre