Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hegesztő

Hegesztő

HSA Kft.
Régió: Békés

Hozzáadva: 2019.09.15.
Jelentkezési határidő: 2019.09.30.

Ipari partnercégünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Hegesztő

Feladatok

  • Alkatrészek gyártása rajz alapján
  • A termelési és minőségi célok teljesítése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Műszaki rajzolvasási készség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Megállapodás szerinti bérezés
  • Útiköltség támogatás
  • 2 műszakos munkarend

Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Békés
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Hegesztő, lángvágó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre