Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hegesztő

Hegesztő

Trenkwalder Kft
Régió: Gyöngyös

Hozzáadva: 2019.08.16.
Jelentkezési határidő: 2020.04.01.

Fémipari tevékenységgel foglalkozó partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Hegesztő

  • A cég által gyártott termékek, előírások szerinti hegesztése
  • Hegesztőrobot kezelése
  • Munkavédelmi szabályok betartása

  • Hegesztésben jártas fémipari szakmunkás végzettség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Autóipari és AWI hegesztésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • 3 műszakos munkarend vállalása

  • Bruttó órabér 1700 Forint
  • 8300 Forint Cafeteria az első teljes ledolgozott hónaptól
  • 30%-os műszakpótlék
  • Munkaközi szünet része a munkaidőnek, nem kell ledolgozni
  • Túlóra lehetőség (túlóra pótlék 100% hétköznap és hétvégén is)
  • Azonnali munkakezdés, hosszú távú munkalehetőség
  • Bejárás támogatás (autóval 15 Forint (adómentes) + 5 Forint (adóköteles) térítés vagy a bérlet 100%-a)
  • Ingyenes céges buszjárat Gyöngyösön
  • Barátságos, tiszta munkakörnyezet

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Gyöngyös
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.04.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre