Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hegesztő

HSA Kft.

Hozzáadva: 2018.11.13.
Hirdetés azonosító: 1818841

Hegesztő

Feladatok:

  • Gyártásba kiadott hegesztett vázak, vázrészek, alkatrészek elkészítéséhez szükséges munkafázisok elvégzése
  • Hegesztett szerkezet rajz szerinti összeállítása
  • Szükséges hegesztési varrat gyökkialakítások elkészítése
  • Rajzon megjelölt hegesztési utasítás szerinti készre hegesztés
  • Rajz szerinti méretek ellenőrzése
  • Általános lakatos munkák
  • Gyártásra kerülő alapanyagok és félkész-termékek ellenőrzése
  • Folyamatközi és végellenőrzés
  • Nem megfelelőség, hibás termék jelentése a közvetlen felettes felé

Elvárások:

  • Szakirányú hegesztő vagy szerkezetlakatos végzettség
  • Legalább 2 év acélszerkezet gyártásban szerzett tapasztalat
  • Többműszakos munkavégzés vállalása
  • Emelőgép kezelői engedély
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Műszaki rajz olvasásában szerzett tapasztalat
  • Pontosság, precizitás
  • Minőségi munkavégzés
  • Megbízhatóság

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Helyek Debrecen
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.09.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre