Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hegesztő

Hegesztő

Starjobs Magyarország
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2019.05.12.
Jelentkezési határidő: 2019.05.23.

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

HEGESZTŐ munkatársakat, hosszútávra, Veresegyházra!

Gondoltad volna, hogy a világon minden 6. másodpercben felszáll olyan repülőgép, amelynek a hajtómű-alkatrészeit a General Electric (GE) Aviation veresegyházi üzemében javították?

GE Aviation 2000-ben zöldmezős beruházás keretén belül kezdte meg működését Magyarországon, fő profilja a repülőgép hajtómű-alkatrészek javítása. A Veresegyházon található üzemünk a térségben egyedüli alkatrész-javítóként támogatja a GE repülőgép nagyjavító üzemeit és a világ légitársaságait.

Fémtermékek vagy alkatrészek tisztítása, felületkezelése, galvanizálását végző berendezések beállítsa, hozzáértő kezelése és felügyelete. Vegyszerek szükség szerinti kezelése mozgatása

Munkakör célja:

Az aktuális termelési programban meghatározott alkatrész javítási folyamatok hegesztő jogosultsági körébe tartozó feladatok elvégzése, a technológiai és minőségbiztosítási utasítások maradéktalan betartása mellett.

Feladatok:

A munkaprogramban szereplő alkatrészek javítása során, a hegesztő jogosultsági körébe tartozó műveletek teljesítéséhez szükséges gépek és berendezések és eszközök előkészítése:

  •         meghatározott hegesztési javítások elvégzése a gyártói hegesztési utasítások és egyéb munkautasítások alapján 141-es eljárással.

  •         A végrehajtott műveletek dokumentálása a munkalapokon.

  •        csővezetékek mechanikai javítása (csőhajlítások, csőszakaszok gyártása ill. alkatrészek cseréje, egyengetése) és az ezzel kapcsolatos vékony falú csövek hegesztése,    keményforrasztása

Elvárások:

  •         Hegesztésben szerzett gyakorlat

  •        Szakirányú szakmunkásbizonyítvány, AWI hegesztő végzettség (141-es eljárás)

  •        Csővezetékek mechanikai javításában való jártasság

Előny:

  •          Hegesztés területén szerzett nemzetközi vagy európai hegesztői képesítés

  •        Lángforrasztási tapasztalat

  •        Angol nyelv alap szintű ismerete

    Juttatások

  •          Egészségbiztosítások széleskörű kínálata, amely egy alapcsomagot magában tartalmaz (az arany csomag alanyi jogon, a belépés napjától a cafeterián felül jár)   Alapvetően egy hirtelen, váratlanul fellépő betegség esetén az egészségbiztosító megszervezi és finanszírozza a munkáltató, illetve a kedvezményezettek számára (kiegészítő családi csomagok esetén) az egészségügyi szolgáltatást amelynek összegei az alanyi jogon járó arany csomag esetében:

  • Járóbeteg szakellátás.

  • Nagy értékű diagnosztika.

  • Egynapos sebészet.

  •         Kockázati életbiztosítás (szintén alanyi jogon jár, a belépés napjától).

  •          Munkába járási Támogatás a mindenkor érvényes Munkába járási Szabályzat alapján)·

  •          Hétvégi hazautazási támogatás.

  •          Kedvezményes áru helyi étkezde igénybevétele

  •          Ingyenes helyi konditerem használat, ingyenes személyi edző

  •          Heti egyszeri gyümölcsnap

  •          Családi nap és/vagy Sport nap

  •          Masszázs

  •          Szemvizsgálat, szemüveg térítés

  •          Évenkénti tüdőszűrés

  •          Munkavállalói segítségnyújtási program (személyes tanácsadás, családi tanácsadás, munkahelyi tanácsadás, jogi és pénzügyi tanácsadás)

  •          Munkabérelőleg

  •          Üzemi orvosi vizsgálatok

  •          Vállalati kedvezmények

  •          Kedvezményes angol nyelv oktatás heti rendszerességgel.

  •          Széchenyi Pihenő kártya alszámlái

  •          Önkéntes Pénztárak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a hegeszto_132@starjobs.hu címre, vagy hívja Bartus Lászlót 06 70 334 1442-es telefonszámon!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Starjobs Magyarország Kft.

A

Helyek Veresegyház
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.05.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre