Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hegesztő technikus - Mór

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2018.09.17.
Jelentkezési határidő: 2018.07.19.
Hirdetés azonosító: 1239670

Feladatok:

  • Laser hegesztő terület műszaki támogatása
  • Hegesztési varratok, paraméterek korrekciója
  • Hegesztett alkatrészek mérőeszközös mérése
  • Kisebb karbantartási feladatok végrehajtása (érzékelő csere, stb.)
  • Mérethibák korrigálása, méretbeállítása hegesztő készülékekben

Elvárások:

  • Géplakatos vagy villanyszerelő végzettség
  • Laser, MAG vagy ellenállás hegesztési ismeret
  • Robot alapismeretek (pl. ABB vagy Fanuc vagy Motoman)
  • Műszaki érzék
  • Csapatmunka, nyitott az új tudás elsajátítására
  • Túlóra vállalása!

Előnyök:

  • Méréstechnikai tapasztalt
  • Több éves szakmai tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások, jelenléti bónusz
  • Étkezési hozzájárulás, valamint cafeteria a próbaidő elteltével
  • Ingyenes céges buszjáratok többek között az alábbi települések érintésével: Bakonyszombathely, Bakonysárkány, Bodajk, Csákvár, Csesznek, Csókakő, Dudar, Inota, Jásd, Kisbér, Komárom, Környe, Mecsér, Nagyigmánd, Oroszlány, Súr, Székesfehérvár, Tatabánya, Várpalota, Zirc, stb.
  • Multinacionális környezet

Munkavégzés helye:

Mór (Fejér megye)

Egyéb információk:

Részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a +36 20 911 57 56-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Helyek Mór
Fejér
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Elektronikai műszerész, Karosszéria lakatos, fényező, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.06.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre