Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hegesztő / Minősített hegesztő

  • Viessmann Technika Dombóvár Kft.
  • Dombóvár, Tolna
  • A hirdetés 2 napja lejárt

A VIESSMANN vállalatcsoport, mely nemzetközi szinten vezető szerepet tölt be a fűtéstechnikai rendszerek gyártása terén, magyarországi gyárának 300 fős szakmai csapatába elkötelezett munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Főbb feladatai lesznek:

  • hegesztési feladatok minőségi végzése;
  • CO2 (135)  technológiában való jártasság;
  • munka- és tűzvédelmi előírások betartása.

Amit elvárunk Öntől:

  • hegesztési tapasztalat vagy szakmai végzettség megléte;
  • megbízhatóság;
  • precíz munkavégzés.

Jelentkezésénél előnyt jelent:

  • rajzolvasási készség;
  • 2 műszakos munkarend vállalása;
  • fenti eljárásból hegesztő minősítés.

Mit biztosítunk az Ön számára?

  • a szakmai felkészültséggel arányos kiemelt bérezés;
  • előrelépési lehetőség / minősítés megszerzése esetén;
  • munkába járás támogatása, buszjárat biztosítása;
  • hosszú távú célokkal rendelkező, folyamatosan fejlődő, biztos hátterű munkahely;
  • kiemelkedő képzési lehetőségek.

Munkavégzés helye: Dombóvár

Ha úgy érzi, szeretne csapatunk tagja lenni – kérem, küldje el szakmai önéletrajzát.

Helyek Dombóvár
Tolna
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Hegesztő, lángvágó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre