www.cvonline.hu

Hegesztő-lakatos

  • A hirdetés 6 napja lejárt

APEX KFT.

Munkatársakat keresünk, Veresegyházra

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Szakmai fejlődés
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Munkába járás költségtérítés

Elvárások:

  • Államilag elismert hegesztői képesítés, teszthegesztésen való megfelelés
  • Minimum egy, az alkalmazott eljárás szerinti hegesztőminősítés

Munkavégzés helye: Veresegyház (Pest megye)

Az APEX Kft. közel három évtizede működő stabil, magyar tulajdonú cég. Fő tevékenységünk a munkaerő-kölcsönzés, melyet az ország egész területén végzünk.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet.

Továbbá telefonon a következő számokon: 0630/9490962 vagy 06/1 252-8010

Helyek Veresegyház
Pest
Budapest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Hegesztő, lángvágó, Karbantartó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre