Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hegesztő-lakatos - KECSKEMÉT

  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Szeretnél a szakmádban elhelyezkedni? Van lakatos, hegesztő tapasztalatod?

Kecskemét egyik legdinamikusan fejlődő gyárába kínálunk neked pozíciót korrekt helyre, korrekt bérért.
Ha szeretnél egy biztos helyet, ahol megbecsülnek, akkor nálunk a helyed! Jelentkezz most!

Amivel értékeljük a munkádat:

  • 1 műszakos munkarend (7 órai kezdés)
  • Elérhető nettó juttatás 250.000 Ft
  • Cafetéria juttatás
  • 13. havi fizetés fél év után
  • Előre tervezhető beosztás
  • Céges buszjárat nincs, de az utazást térítjük. Szállás nincs.
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Tiszta munkakörnyezet

Amiben számítunk a tehetségedre:

  • Vékony lemezek hegesztése
  • Igényes lakatos, hegesztő munka
  • Egyedi gépek gyártása, műszaki rajz alapján való elkészítése
  • Biztonságtechnikai irányelvek betartása
  • Alkatrészek megmunkálása, minőségi ellenőrzése

 Ezeknek már birtokában vagy:

  • Lakatos végzettség vagy gyakorlat
  • Hegesztő végzettség ( Co, AWI ) vagy gyakorlat
  • Műszaki rajz olvasása
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Előny, ha van tűzvédelmi szakvizsgád

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.11.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre