Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hegesztő - lakatos karbantartó

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Munkavégzés helye: Demjén

Feladatkör:

  • gépek karbantartása, javítása
  • hegesztési feladatok elvégzése (CO2, ív, láng)
  • egyszerű fémszerkezetek, alkatrészek gyártása
  • összeszerelő lakatos munkák elvégzése

Elvárások:

  • bármely hegesztő eljárásból megszerzett képesítés
  • önálló munkavégzés
  • rugalmasság

Előny:

  • hegesztői és lakatos munkák terén szerzett tapasztalat
  • targoncavezetői képesítés

Amit kínálunk:

  • egy műszakos munkarend
  • munkába járás támogatása
  • hosszútávú munkalehetőség
  • fizetés megegyezés szerint

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 30/515-2191

Helyek Demjén
Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Hegesztő, lángvágó, Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre