Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hegesztő - Kisújszállás

Starjobs Magyarország
Régió: Kisújszállás

Hozzáadva: 2019.11.20.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.

Acéltermékek gyártásával foglalkozó kisújszállási partnercégünk részére keresünk

hegesztő

munkatársakat

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Változó vastagságú lemezek varratainak védőgázos hegesztése

  • Előírások betartása és gyártmányok hegesztési dokumentációja

  • Naprakész hegesztési dokumentáció vezetése

  • Hegesztő berendezések napi karbantartása

Milyen elvárásaink vannak?

  • Középfokú végzettség

  • Flexelési tapasztalat

  • Alap rajzolvasási készség

  • Digitális vagy manuális tolómérő, mérőszalag használata

  • Rövid szakaszos varratok készítése CO2-vel vagy ívvel

Milyen juttatásokra számíthat?

  • Versenyképes, teljesítmény alapú bérezés

  • Cafeteria

  • Ingyenes céges buszjárat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát vagy nevét és telefonos elérhetőségét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Kisújszállás
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.11.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre