www.cvonline.hu
Hegesztő - INTS/9/209

Nyírtelki partnercégünk számára munkatársat keresünk

Hegesztő

pozícióba

Ref.: INTS/9/209

Feladatok:

  • Fémszerkezetek összeállítása,hegesztése adott technológia szerint, gyártási terv alapján
  • Fémszerkezetek készre hegesztése,egyengetése hidraulikus módszerrel
  • A gyártáshoz szükséges hegesztő minősítések megszerzése.

Elvárások:

  • Műszaki rajzok ismerete, jó rajzolvasási készség
  • Hegesztési folyamatokban való jártasság CO,AWI, csaphegesztés

Amit biztosítunk:

  • Határozatlan szerződés, 2 műszakos munkarend
  • Havi prémium.
  • Cafeteria
  • Munkába járási támogatás

JELENTKEZNI AZ ALÁBBI (Jelentkezés) GOMBRA KATTINTVA, A KARRIEROLDALUNKON LEHETSÉGES!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nyírtelek
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Hegesztő, lángvágó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre