Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Hegesztő állás Törökszentmiklóson, betölthető: tapasztalattal és/vagy végzettséggel, + ingyenesen megszerezhető tűzvédelmi szakvizsga, és egyéb képzések!

Trenkwalder Kft
Régió: Törökszentmiklós

Hozzáadva: 2019.12.24.
Jelentkezési határidő: 2019.12.19.

Törökszentmiklóson működő stabil vállalat felvételt hirdet hegesztő munkakörbe, amely betölthető hegesztő végzettséggel és/vagy tapasztalattal is!

  • az alapanyagok Co2 hegesztővel történő hegesztése vagy ezzel kapcsolatos egyéb feladatok
  • a munkaterület tisztán tartása a mindenkor érvényben lévő integrált minőségirányítási rendszer követelményei szerint meghatározott feladatok elvégzése

Hegesztésben szerzett releváns tapasztalat elvárás, amennyiben nem rendelkezel szakirányú végzettséggel,

viszont ha pályakezdő hegesztő vagy sem akadály!

  • versenyképes bérezés (nettó 200 000 Ft feletti bérezés)
ingyenesen megszerezhető végzettségek a munkaviszony alatt: tűzvédelmi szakvizsga, minősítés vagy emelőgép kezelő végzettség
  • 2 vagy 3 műszak
  • Cafeteria
  • magas bónusz
  • műszakpótlék
  • túlórapótlékok
  • igényes munkakörnyezet
  • határozatlan idejű munkaszerződés
céges buszjáratok a következő településekről: Szolnok, Szajol, Mezőtúr, Kétpó, Kisújszállás, Kenderes, Tiszatenyő, Kengyel, Cibakháza, Martfű, Tiszaföldvár, Homok, Kuncsorba, Örményes, Fegyvernek, Szapárfalu, Túrkeve, Kétpó, Surjány, Homok, Tiszapüspöki,Gyomaendrőd, Karcag, Kunhegyes, Tiszabura, Tiszaroff, Tiszagyenda

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Törökszentmiklós
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2018.12.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre