Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HEGESZTŐ – SPIERINGS MOBILE CRANES, HOLLAND

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Olyan technikus vagy, aki ért a hegesztéshez és a szereléshez? Tudsz önállóan dolgozni és van tapasztalatod?

Akkor van számodra egy állálehetőségünk! Teljes munkaidős

Hegesztőket / összeállítókat

keresünk egyik partnercégünk részére, Oss-ba.

Feladatkör:

Mint hegesztő / összeállító műszaki rajz alapján dolgozol. Feladataid közé tartozik a daru különböző elemeinek összeállítása, összehegesztése, megmunkálása. Erősen ötvözött acéllal dolgozunk!

Elvárás:

  • Középfokú végzettség, MigMag 3-4 szint
  • Hegesztői tapasztalat
  • Műszaki rajz/mintasablon alapján való munkavégzés
  • Önálló munkavégzés, minőség-tudatosság
  • Munkaterület tisztaságára való igényesség

Amit kínálunk:

  • A szabályos Metalektro CAO alapján meghatározott versenyképes fizetés, előre lepési és fizetésemelési lehetőséggel
  • 27+13 szabadnap (ADV, amit szabad délutánokban és karácsonyi szünnapokban állapítanak meg)
  • Nyugdíjhozzájárulás
  • Teljes munkaidős, holland szerződés
  • Anyagi hozzájárulás a napi ingázáshoz
  • Rugalmas beosztás (reggel 7-től délután 6-ig)
  • Járulék elosztása (megbeszélés alapján, cégtől függően)
  • Bruttó 2200-2800 euro

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Hollandia
Kategória Gyártás / Termelés
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Hegesztő, lángvágó