Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Head of Team - Cloud Technology (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.09.23.
Hirdetés azonosító: 1661671
lejárt
FELADAT
  • A csapat elvárt szolgáltatási szinten való teljesítményének biztosítása
  • Különféle szakmai kompetenciával rendelkező munkavállalók irányítása
  • Feladatok végrehajtásának felügyelete, a megfelelő munkaterhelés/munkamennyiség biztosítása a csapaton belül
  • Erőforrások menedzselése (beosztások, szabadságok, helyettesítési terv)
  • Működési és egyéb releváns üzleti információk továbbítása a csapatnak
  • A csapat jóllétének biztosítása: hatékony csapatmunka és konfliktuskezelés elősegítése
  • A csapat produktivitásának és operatív teljesítményének monitorozása, célok meghatározása, szükség esetén a korrekciós lépések megtétele
  • Vállalati eszközök hatékony felhasználásának biztosítása; megfelelő folyamatok, eljárások és standardok alkalmazása
  • Document Handling Policy-ban meghatározott, vagy megbeszélés szerinti szerepek betöltése és feladatok elvégzése
  • Utazási hajlandóság (2-3 lokáció Magyarországon belül rendszeresen és havi/negyedéves meetingek Németországban)
  • Eseti management folyamatok kezelése (önállóság és felelősség)
  • Munkavégzés nemzetközi csapatokba integráltan, virtuális munkakörnyezetben
  • Költség és kapacitás (cost & capacity) management
  • Részvétel az ágazati stratégia és célok kialakításában és megvalósításában
PROFIL
  • Főiskolai/egyetemi végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás (C1), német nyelvtudás előny
  • Üzleti folyamatok átfogó ismerete
  • Szolgáltatások kialakításában, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Problémamegoldó készség
  • Emberközpontúság és vezetői skillek
  • Komplex munkakörnyezetben való eligazodás
  • A társak motiválására és instruálására való képesség
  • Önállóság és felelősségtudat
  • Ügyfélközpontúság,
  • Rugalmasság
  • Csapatjátékos attitűd
  • Jó kommunikációs képességek

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs
Iratkozzon fel állásértesítőre