Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Head of Business Development

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.10.09.
Jelentkezési határidő: 2018.10.17.

Jól ismered Magyarországot mint turisztikai desztinációt?
Szeretnél egy fiatalos, dinamikus, folyamatosan fejlődő szervezet tagja lenni?
Szeretsz utazni és igazi értékesítői hozzáállásod van?

Ha a fenti kérdésekre igennel válaszolt

Pozíció leírása / Job description

Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, megtaláltuk a tökéletes lehetőséget Számodra!

Turizmusfejlesztéssel foglalkozó partnerünkhöz keresünk jelenleg Nemzetközi turisztikai tanácsadókat az alábbi piacokra: Egyesült Királyság, Lengyelország, Csehország, Szlovákia, Olaszország és Oroszország.
- Magyarország, mint turisztikai desztináció bemutatása és értékesítése a külföldi piacokon
- Külföldi turisztikai területen tevékenykedő ügyfelek rendszeres látogatása
- Részvétel nemzetközi turisztikai kiállításokon és rendezvényeken
- Bemutatók és prezentációk szervezése és tartása nemzetközi ügyfelek részére
- Kapcsolatépítés és ápolás nemzetközi utazási irodákkal, a MICE és leisure területeken egyaránt
- Diplomáciai kapcsolatok ápolása
- Turisztikai trendek folyamatos figyelemmel követése

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség
- Hasonló területen szerzett min. 3-5 éves értékesítői tapasztalat, erős értékesítői ambíció
- Az adott országnak megfelelő nyelv tárgyalóképes ismerete (angol, olasz,lengyel/szlovák/cseh, orosz)
- Az adott célország kultúrájának, valamint turisztikai igényeinek és szokásainak átható ismerete
- Magyarország szeretete és ismerete
- Nyitottság Magyarország, mint turisztikai célpont képviselésére és értékesítésére az adott célországban

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes alapbér és teljesítmény arányos bónusz
- Nemzetközi utazási lehetőség
- Fiatalos, dinamikus csapat
- Változatos és izgalmas munkakör

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2018.10.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Head of Team (Debrecen)

IT Services Hungary Kft.

Management of all operational topics related to...
Debrecen

Ensures that the team would achieve the expecte...
Debrecen

Head of Team (Pécs)

As the leader of the team, its future growth an...
Pécs