www.cvonline.hu

Házmester - takarító

  • A hirdetés 88 napja lejárt

Házmester-takarító

Munkásszállók üzemeltetéséhez Házmester-takarítót keresünk, azonnali kezdéssel az ország különböző területein (Budapest, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Vas megye, Veszprém megye).

Feladatok:

  • lakók be- és kiköltöztetése
  • napi adminisztrációs és ügyintézési feladatok
  • szobák ellenőrzése
  • apróbb karbantartási feladatok
  • a szálló takarítása
  • lakók pihenésének biztosítása

Elvárások:

  • határozottság
  • jó problémamegoldó és szervező képesség
  • precíz munkavégzés, pontosság, igényesség,
  • önálló munkavégzés,
  • együttműködési készség
  • a munkavégzés csak bentlakással végezhető

Amit kínálunk:

  • fix havi teljesen bejelentett munkabér
  • cafeteria
  • díjmentes szállás (rezsi nélkül)
  • stabil vállalati háttér

A munka csak bentlakással végezhető, melyhez díjmentes szállást biztosítunk a munkavégzés helyén. Párok jelentkezését is fogadjuk.

Munkavégzés helye:

Budapest, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Vas megye, Veszprém megye

Helyek Budapest
Pest
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Vas
Veszprém
Kategória Építés / Ingatlan > Üzemeltető
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Karbantartó, Takarító, takarítónő
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.24.