Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Háziasszony

  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Az Eszterbauer Borászat Vendégháza

Háziasszonyt

keres

Feladatok:

  • felszolgálás,
  • takarítás,
  • mosás,
  • mosogatás

Amit nyújtunk:

  • rugalmas, vendégek érkezéséhez és távozásához igazított munkarend,
  • havi átlag 168 órás kerettel,
  • gyakori a péntek és szombati délutáni illetve esti órákban történő munkavégzés,
  • kedvező bérezést,
  • rugalmas munkarendet,
  • kulturált, igényes környezet kínálunk

Jelentkezést kizárólag fényképes önéletrajz benyújtásával fogadunk el.

Helyek Szekszárd
Tolna
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Konyhai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Felszolgáló, pincér, pultos, Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre