Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hatóanyagfejlesztési projektkoordinátor

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.14.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Az ön új cége
Gyógyszeripari partnerünk részére keresünk hatóanyagfejlesztésben jártas kollégát, koordinátori szerepkörbe.

Az ön új feladatköre

  • Hatóanyagfejlesztési projektek folyamatos felügyelete és nyomon követése – különös tekintettel a fő mérföldkövekre, illetve határidőkre;
  • hatóanyagfejlesztési stratégiák kidolgozásában való részvétel; ezek megfogalmazása és egyeztetése a fejlesztési szakterületekkel;
  • a projektek időtervének elkészítése és nyomon követése, költségeinek és kockázatainak átlátása és riportálása a főosztály vezetői felé;
  • a főosztály szakmai véleményezési feladataiban való aktív részvétel, szintetikus eljárások és technológiák szakirodalom alapján történő értékelése;
  • a főosztály képviselete a külső partnerekkel/leányvállalatokkal történő kooperációban

Mire van szüksége a sikerhez

  • Természettudományos végzettség (vegyész, vegyészmérnök, gyógyszerész); PhD fokozat előny
  • 5-10 év hatóanyagfejlesztésben eltöltött, széleskörű tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • megfelelő konfliktuskezelés, döntéshozatal, valamint szervezési képességek megléte;
  • önállóság a magasabb szintű döntések előkészítése kapcsán;
  • diplomatikus, erősen asszertív kommunkációs készség és konfliktustűrő-képesség
  • Több éves, magabiztos szintetikus kémiai, eljárásfejlesztési, CMC tapasztalat. K+F projektmenedzsment tapasztalat előny

Mire számíthat

  • rugalmas munkaidő beosztás
  • változatos feladatok, önálló munkavégzés
  • lehetőség az önálló munkavégzésre;
  • innovatív, hosszútávú, biztos munkahely;

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Helyek Budapest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Aktiválás időpontja 2019.11.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre