Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hardware Services Specialist

  • Az álláshirdetés 6 napja lett aktiválva

Főbb feladatok és hatáskör

  • A kommunikáció koordinálása és kapcsolattartás az NI vevőivel, Szervíz Centerével és Kalibrációs / Logisztikai partnereivel, valamint az NI-on belüli Javító / Kalibrációs lokációkkal és az értékesítési irodákkal
  • A hibásan vagy hiányosan beérkező információk kiszűrése, visszejelzése a vevőnek / partnereknek, ill. egyeztetése
  • Irodákkal, vezetőkkel és társosztályokkal való együttműködés, kérdések megválaszolása, problémák eszkalálása
  • Szükség esetén beszámolók készítése az elvégzett feladatokról
  • A területéhez tartozó folyamatok szakmai dokumentálásának kialakítása, karbantartása, fejlesztése
  • Területén felmerülő felhasználói igények, fejlesztési javaslatok gyűjtése és beazonosítása, ezek további eszkalálása a folyamatok fejlesztése érdekében
  • Javaslatok tétele a munkafolyamatok javítására
  • Új folyamatok, fejlesztések megfelelő működésének tesztelése, folyamatos monitorozása a területén használt rendszereken

Feltételek

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kitűnő kommunikációs készség mind szóban és írásban
  • MS Excel és MS Word alapos ismerete
  • Nyitottság az új dolgokra
  • Önállóság
  • Magas Gazdaszellem

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre